Kristel van Lieshout

Kristel van Lieshout Healing & Coaching

Ik help ambitieuze, sensitieve ondernemende vrouwen die alles kunnen dragen en fixen, maar zichzelf kwijtraken in liefde, grenzen en verlangen. Weer terug naar je hart dat is mijn motto! Als je met me wil werken ga je gegarandeerd uit je hoofd terug je lijf in, zodat je zenuwstelsel veilig wordt en je weer voelt wat jij écht wil en nodig hebt. We doorbreken pleasen en drama-liefde patronen, helen schaamte en opgeslagen spanning, en brengen je terug naar volwassen, veilige verbinding met jezelf én de ander. Voel je een duidelijke ja? Stuur me een mail op info@kristelvanlieshout voor de mogelijk...

Autor

Kristel van Lieshout

Categoria

Education

Site do podcast

kristelvanlieshout.nl

Último episódio

27 de out de 2025

Onde ouvir?

Podcasts no app Replaio Radio Em breve

Os podcasts estão chegando ao app. Instale agora e seja o primeiro a descobrir um jeito totalmente novo de curtir podcasts

Baixe no Google Play Instale grátis Android 5 mi+ downloads · nota 4,8 iOS em breve

Episódios

Tantra Meer dan alleen seks 27.10.2025

Tantra Meer dan alleen seks by Kristel van Lieshout

Hoe vaak zeg jij ja terwijl je nee voelt 16.10.2025

Hoe vaak zeg jij ja terwijl je nee voelt by Kristel van Lieshout

Verliefd op een ander en nu 06.10.2025

"Verliefd op een ander... en nu?" Je zit in een relatie, maar ineens voel je het: die vlinders, die spanning, die kriebels. Alleen… ze zijn niet voor je partner. Je bent verliefd op een ander. En nu? Dit is een onderwerp waar iedereen liever over zwijgt, maar wij gaan het volledig openbreken tijdens onze volgende Love Talk Live! Wat kun je verwachten? Wat betekent het als je verliefd wordt op iema...

Eindigt knuffelen altijd in seks 26.09.2025

Eindigt knuffelen altijd in seks by Kristel van Lieshout

#2 Mijn Verhaal Ik Zat Gevangen In Mijn Lijf 04.11.2018

Ik vertel je mijn verhaal en hoe ik van compleet gevangen zitten in mijn lijf een bedrijf begonnen ben met een grote missie om de wereld liefdevoller en lichter te maken. Ondernemen vanuit gevoel, hart en intuïtie. Zingeving in je leven brengen dat ik wat ik wil doen en zorgen dat mensen zich vrij kunnen voelen in zichzelf en kunnen zijn wie ze zijn, zoals ik dat zelf ook geleerd heb.

Ouça o podcast Kristel van Lieshout Healing & Coaching no Replaio

Rádio e podcasts em um só app - grátis e sem cadastro. Instale hoje e não perca o lançamento

Baixe no Google Play

O Replaio não é o publicador dos podcasts; os nomes dos programas, as capas e o áudio pertencem aos seus autores e são distribuídos por feeds RSS públicos