Formulový svet
Formulový svet podcast 🏎️
Formulový svet už aj v podcastovom svete! Najväčší fanúšikovský profil na CZ/SK vám prináša naše osobné názory na najaktuálnejšie témy a štatistiky zo sveta F1. Nie sme profíci, sme len partia ľudí, ktorá miluje kráľovnú motoršportu a rada sa delí o postrehy s vami všetkými. 🏎️🏁
Author
Formulový svet
Category
Podcast website
Latest episode
Apr 10, 2024
Where to listen?
Podcasts in the app Replaio Radio Coming soonPodcasts are coming to the app soon. Install now and be the first to see a whole new take on podcasts
Episodes
14. Formulový svet podcast - Yuki do Red Bullu, Ricciardo do dôchodku? 10.04.2024 42:15
VC Japonska nám ponúkla množstvo situácii, ako nehodu Daniela Ricciarda a Alexa Albona. Vďaka tomu sme si mohli posvietiť na opätovný problém Williamsu so šasi, ale aj na bitku Daniela Ricciarda o sedačku s Liamom Lawsonom pre súčasnú či budúcu sezónu. Viac v podcaste... Merch: https://www.gomerch.sk/sk/formulovy-svet Instagram: https://www.instagram.com/formulovy_svet/ Web: https://formulovysvet....
13. Formulový svet podcast - Max zmizol, Hamilton ho išiel hľadať. 24.03.2024 45:16
VC Austrália bola aj tento rok plná vzrušujúcich a zaujímavých momentov. A hoci sme si museli privstať, zdá sa, že to stálo za to. V tejto epizóde sme sa rozprávali napríklad o Georgovi Russelovi, načrtli sme Williams, ale aj budúcnosť tímu Haas. Viac už v samotnom podcaste. Merch: https://www.gomerch.sk/sk/formulovy-svet Instagram: https://www.instagram.com/formulovy_svet/ Web: https://formulovys...
12. Formulový svet podcast - Horner a Tsunoda v koncoch. Ide Verstappen do Mercedesu? 04.03.2024 29:17
Sme späť! Formula 1 sa vracia na scénu a spolu s ňou aj podcasty na kanále Formulový svet. V prvom tohtosezónnom dieli sme sa rozprávali napríklad o Carlosovi Sainzovi, internej záležitosti v RB či trochu nečakane o budúcnosti Maxa Verstappena. Viac už v samotnom podcaste Merch: https://www.gomerch.sk/sk/formulovy-svet Instagram: https://www.instagram.com/formulovy_svet/ Web: https://formulovysvet...
11. Formulový svet podcast - Koho ty vlastne ideš hodnotiť! 20.12.2023 1:28:22
Svet Formuly 1 sa v období zimnej prestávky už tradične zastavil, a tak sme si pre vás po dlhšej dobe pripravili podcast. V ňom sme pomerne netradičnou formou hodnotili výkony jazdcov a dosadili ich do našich "rankingov". U oboch z nás to prinieslo v niektorých prípadoch aj prekvapivé, až šokujúce hodnotenia. Viac v samotnom podcaste. Merch: https://www.gomerch.sk/sk/formulovy-svet Insta...
10. Formulový svet podcast - VC Abu Dhabi / Je naozaj koniec? 27.11.2023 45:31
Veľkou cenou Abu Dhabi uzavrela Formula 1 sezónu 2023, a preto sme si okrem tradičnej analýzy súťažného víkendu trochu zaspomínali aj na priebeh tohto ročníka. Kto nás prekvapil a kto naopak sklamal? Dozvieš sa v najnovšej epizóde podcastu. Širšie hodnotenie sezóny 2023 si rozoberieme v ďalšom podcaste, tak buď trpezlivý a zostaň s nami 😉 Merch: https://www.gomerch.sk/sk/formulovy-svet Instagram:...
9. Formulový svet podcast - VC Las Vegas / Boj do posledného kola 20.11.2023 37:15
Dočkali sme sa! Formula 1 konečne zavítala do Las Vegas. Podujatie v "meste hriechu" bolo spojené s obrovskými očakávaniami nie len v zákulisí, ale najmä na trati. Naplnilo teda Las Vegas aj naše očakávania? Sleduj náš podcast a všetko sa dozvieš Merch: https://www.gomerch.sk/sk/formulovy-svet Instagram: https://www.instagram.com/formulovy_svet/ Web: https://formulovysvet.sk Formulový sv...
8. Formulový svet podcast - VC Mexika / Prefíkaný Alonso a bijúci sa fanúšikovia 02.11.2023 1:07:28
Po VC USA sme sa presunuli do tradične emóciami nabitého Mexika. Domáci fanúšikovia však prežili veľkú športovú tragédiu, keď ich miláčik po hlúpej chybe vypadol už v prvej zákrute. Naopak, muž, ktorý im už dlhšie leží v žalúdku, bol opäť raz nezastaviteľný. O tom a aj o ďalších momentoch v rámci VC Mexika sme sa rozprávali v podcaste, v našom upravenom "štúdiu". Merch: https://www.gomer...
7. Formulový svet podcast - VC USA / Zmenené traťové limity a nuda v USA? 25.10.2023 1:08:14
Diskvalifikácie jazdcov, Hamilton blízko víťazstvá, či návrat amerického pretekára na bodované pozície. Aj tieto momenty sme si rozobrali v podcaste, v ktorom sme detailne analyzovali priebeh náročnej VC USA nie len pre jazdcov, ale aj pre nás divákov. Merch: https://www.gomerch.sk/sk/formulovy-svet Instagram: https://www.instagram.com/formulovy_svet/ Web: https://formulovysvet.sk Formulový svet s...
6. Formulový svet podcast - VC Qataru / Na nášteve v pekle ? 11.10.2023 1:14:23
Máme tu ďalšiu epizódu podcastu, pre mnohých jazdcov najnáročnejšie preteky ich kariér, no napriek tomu doručili množstvo hviezdnych zážitkov. V podcaste si môžete vypočuť náš zvyčajný rozhovor na najzaujímavejšie a najdôležitejšie témy z celého víkendu horúceho Qataru. Trojnásobný majster sveta Max, (ne)očakávaný víťaz šprintu Oscar, poštartové problémy Mercedesu či vopred určená stratégia pretek...
5. Formulový svet podcast - VC Japonska / Trápiaci sa Peréz a nepoučiteľný Sargeant !!! 24.09.2023 1:05:51
Máme tu ďalšiu epizódu podcastu, ktorá je však iná ako tie predošlé. Pripravili sme si pre vás novinku, a to vizuálne video s nami dvomi (iba na YouTube). V dnešnej časti sme sa venovali priebehu VC Japonska. Rozprávali sme sa o chybách Sergia Peréza a o budúcnosti Logana Sargeanta. Ale aj o skvelom výkone papájových Mclarenov, či o tom, že Max Verstappen je opäť späť a zaobstaral Red Bullu ich ši...
4. Formulový svet podcast - Veľká cena Talianska / Kto je jednotka vo Ferrari? 04.09.2023 46:17
Kto je jednotka vo Ferrari? Kolotoč Formuly 1 sa z Holandska presunul do Talianska. Legendárna Monza priniesla veľmi zaujímavý víkend, počas ktorého nás miestami aj dvíhalo zo sedadiel. Všetko podstatné sme analyzovali v štvrtej epizóde nášho podcastu.
3. Formulový svet podcast - Veľká cena Holandska / Je Peréz odpísaný? 28.08.2023 34:29
Tretia epizóda je online! V nej sme sa venovali priebehu VC Holandska, ktorá bola veru bohatá na momenty. Diskutovali sme teda o viacerých témach, ktoré rozhodne stoja za vypočutie, či už debut Liama Lawsona alebo či bude Peréz po sezóne vyhodený z Red Bullu.
2. Formulový svet podcast - Prestupy / Carlos Sainz do Audi? 19.08.2023 42:44
Počas letnej prestávky je už tradične hlavnou témou súpiska jazdcov na nasledujúcu sezónu. Dočkáme sa nejakej veľkej zmeny ? Alebo budú tímy dôverovať svojím jazdcom aj v roku 2024? Taktiež sa pozrieme aj na doterajší priebeh sezóny, a to prostredníctvom vašich komentárov na Instagrame.
1. Formulový svet podcast - Veľká cena Belgicka / Trápiaci sa Mclaren 19.08.2023 55:19
Prvý podcast je vonku! Dnešnou témou bola nedávno skončená VC Belgicka. Spoločne sme rozoberali jej momenty a naše pohľady či názory na ne. Tak šup šup si ho vypočuť. Formulový svet sa pre Vás snaží poskytovať kvalitný obsah a informácie. Za každé zhliadnutie, like či odber budeme vďační každá podpora nás posúva ďalej. Sleduj nás aj na: Instagram: https://www.instagram.com/formulovy_svet Web: http...
Similar podcasts
Replaio is not a podcast publisher; show names, artwork and audio belong to their authors and are distributed through public RSS feeds.