Chris & Jason

The Talking Dead

Tv EN ↓ 761 episoder

The Talking Dead is the longest running podcast dedicated to the AMC TV series The Walking Dead. Tune in for news, rumours, recaps, and more!

Husk å besøke podkastens nettsted og støtte skaperen: www.talkingdeadpodcast.com

Forfatter

Chris & Jason

Kategori

Tv

Podkastens nettsted

www.talkingdeadpodcast.com

Siste episode

22. sep 2026

Hvor kan du lytte?

Podkaster i appen Replaio Radio Kommer snart

Podkaster kommer snart til appen. Installer nå, og bli den første som ser en helt ny tilnærming til podkaster

Last ned på Google Play Installer gratis Android nesten 10 mill. nedlastinger · 4,8 i vurdering iOS snart

Episoder

The Talking Dead #386: "Cargo" 10.07.2018
The Talking Dead #385: News & Solo 05.07.2018
The Talking Dead #384: Season 8 Wrap-Up Crossover, Part 1 19.06.2018
Fear The Talking Dead #383: s4e8 "No One's Gone" 12.06.2018
Fear The Talking Dead #382: s4e7 "The Wrong Side of Where You Are Now" 05.06.2018
The Talking Dead #381: "Andrew Lincoln Is Leaving!" 31.05.2018
Fear The Talking Dead #380: s4e6 "Just In Case" 22.05.2018
Fear The Talking Dead #379: s4e5 "Laura" 17.05.2018
Fear The Talking Dead #378: s4e4 "Buried" 08.05.2018
Fear The Talking Dead #377: s4e3: "Good Out Here" 02.05.2018
Fear The Talking Dead #376: s4e1-2: "What's Your Story" & "Another Day in the Diamond" 24.04.2018
The Talking Dead #375: "Wrath" Feedback 20.04.2018
The Talking Dead #374: s8e16 – "Wrath" 17.04.2018
The Talking Dead #373: "Worth" Feedback 13.04.2018
The Talking Dead #372: s8e15 – "Worth" 10.04.2018
The Talking Dead #371: s8e14 – "Still Gotta Mean Something" 07.04.2018
The Talking Dead #370: "Do Not Send Us Astray" Feedback 29.03.2018
The Talking Dead #369: s8e13 – "Do Not Send Us Astray" 27.03.2018
The Talking Dead #368: "The Key" Feedback 23.03.2018
The Talking Dead #367: s8e12 - "The Key" 20.03.2018
The Talking Dead #366: "Dead or Alive Or" Feedback 16.03.2018
The Talking Dead #365: s8e11 - "Dead or Alive Or" 13.03.2018
The Talking Dead #364: "The Lost and the Plunderers" Feedback 09.03.2018
The Talking Dead #363: s8e10 – "The Lost and the Plunderers" 06.03.2018
The Talking Dead #362: "Honor" Feedback 02.03.2018

Hør på podkasten The Talking Dead i Replaio

Radio og podkaster i én app - gratis og uten registrering. Installer i dag, og ikke gå glipp av lanseringen

Last ned på Google Play

Replaio er ikke podkastutgiver; programnavn, omslag og lyd tilhører opphavspersonene og distribueres via offentlige RSS-feeder.