FC Afkicken
Pantelic Podcast
De Pantelic Podcast is dé podcast over Ajax! Het Ajax-bloed stroomt bij deze Ajacieden door de aderen. Wekelijks gaan Jan, Kevin en Wessel los over het transferbeleid, de wedstrijden, de Europese avonturen en alles wat er hoort bij de grootste en mooiste club van Nederland: Ajax! Daarnaast nemen Jan en Bart direct na elke wedstrijd de zogenaamde Wedstrijdeditie op, om de -ongetwijfeld- overwinning eens in geuren en kleuren na te bespreken! Geproduceerd door FC Afkicken
Where to listen?
Podcasts in the app Replaio Radio Coming soonPodcasts are coming to the app soon. Install now and be the first to see a whole new take on podcasts
Episodes
Ajax verslaat Vitesse, Arco toch naar Londen?? en WINACTIE KAARTEN BEKERFINALE! | Pantelic Podcast | S01E22 24.04.2019 35:03
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen, en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Dit keer: Nemen Arco en Freek op vanuit de auto door de werkzaamheden in Arco’s nieuwe huis. Ze bespreken Ajax - Vitesse én we geven namens TOTO twee kaarten weg voor de be...
Turijnse en Amsterdamse nacht, Donnydonnydonny en de halve finale! | Pantelic Podcast | S01E21 17.04.2019 26:47
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. De avond, of beter gezegd, de nacht na de fantastische zege op Juventus kroop Freek in Turijn achter de computer, zat Arco in een overvolle FC Afkicken-studio en was het fee...
Ajax - Juventus bleek een avond vol met emoties! | Pantelic Podcast | S01E20 11.04.2019 23:38
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen, en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Dit keer: direct na Ajax-Juventus meeten Arco en Freek in de studio. Over de wedstrijd, het resultaat, de uitblinkers en nog veel meer. See omnystudio.com/listener for priv...
Wij staan bovenaan en Juve, Juve en nog eens Juve! | Pantelic Podcast | S01E19 08.04.2019 28:33
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen, en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Dit keer: Freek weet ook eens hoe het is om de lijstaanvoerder te 'watchen', de goede zege op Willem II, Joëlletje Veltman en natuurlijk ligt de focus op Juve, Juve en nog...
Eindbaas Onana, Freek's prijzendroogte en Kjell, Kik en Razvan?! | Pantelic Podcast | S01E18 29.03.2019 40:25
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Dit keer: Freek gaat naar het AD, maar gaat wel door met de #PantelicPodcast! Verder komt stiekem Juventus aan bod, de tofste grillburgerchallenges komen voorbij (thx o.a. F...
De loting, AZ-fucking Ajax, transferroddels en de oefenpot tegen Leverkusen! | Pantelic Podcast | S01E17 21.03.2019 21:27
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: Alles over de loting tegen Juventus, maar vooral waarom het zo verschrikkelijk is. Daarnaast, nog iets verschrikkelijks: de nederlaag tegen AZ. Verder: wat transf...
De avonden zijn Lang en loten tegen Spurs of FC Porto! | Pantelic Podcast | S01E16 13.03.2019 24:57
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Vandaag: de heerlijke invalbeurt van Noa Lang, was het nu moeizaam tegen PEC, of viel dat wel mee, en natuurlijk blikken we vooruit op de Champions League-loting! Moet je al...
Het wonder van Madrid, De Fontein en Arco gaat de Spaanse nacht in! | Pantelic Podcast | S01E15 06.03.2019 17:00
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Vandaag hebben ze gelijk na het wonder tegen Real Madrid opgenomen, en dat resulteerde in een prachtige podcast! See omnystudio.com/listener for privacy information.
Arco en Freek beschouwen voor vanuit Madrid | Pantelic Podcast | S01E14 05.03.2019 12:06
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Vandaag een speciale vooruitblik vanuit Madrid op de wedstrijd van vanavond tegen Real! See omnystudio.com/listener for privacy information.
Bekerklassieker, #grillburgerchallenge-hype en opvolger Onana? | Pantelic Podcast | S01E13 28.02.2019 28:15
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: alles over De Klassieker, de finale, alle bekerfinales die Arco heeft meegemaakt, Real-uit, #ZwolleGate en de interesse van Barcelona in Onana! See omnystudio.com...
Lasse Schöne, situatie Gravenberch en Week van de Waarheid! | Pantelic Podcast | S01E12 20.02.2019 38:36
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: Lasse Schöne is de buitenlander met de meeste wedstrijden voor Ajax, de week van de waarheid met ADO, Real, Feyenoord en AZ en wat is er aan de hand met Gravenber...
Trots, boosheid en pijn na Ajax - Real | Pantelic Podcast | S01E11 14.02.2019 25:15
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Dit keer een hele speciale Pantelic Podcast. Arco achter de laptop, Freek in de auto (excuus voor het mindere geluid!). Anderhalf uur na de wedstrijd Ajax - Real. Oftewel: N...
WTF gebeurde er in Almelo, #FreekFileJansen, kunnen we wat tegen Real? | Pantelic Podcast | S01E10 13.02.2019 30:33
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: natuurlijk alles over what the f*ck er gebeurde tegen Heracles Almelo, de kwaliteiten van Erik ten Hag, en de kraker tegen Real Madrid! Verder; honderdduizend gri...
Arco verrast door Aad de Mos, Heracles-uit en gaat Schreuder weg? | Pantelic Podcast | S01E09 06.02.2019 43:40
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: Dolberg, Donny en Tadic tegen VVV, Arco die verrast wordt door Aad de Mos en gaat Alfred Schreuder echt naar Leipzig? See omnystudio.com/listener for privacy info...
Gelatenheid bij Arco, what's up met Varela en gaat Ziyech nog weg? | Pantelic Podcast | S01E08 30.01.2019 38:52
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: er heerst gelatenheid bij Arco, na het verlies in De Klassieker, er zijn volop geruchten over Ziyech, gaat hij naar Dortmund? See omnystudio.com/listener for priv...
Lamprou krijgt de schuld, Frenkie naar Barcelona en frustraties bij Arco! | Pantelic Podcast | S01E07 23.01.2019 32:49
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen, en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: de frustraties van Arco na het gelijkspel tegen Heerenveen, waarbij het over Kostas gaat, maar natuurlijk ook over de verdediging. Geluk bij een ongeluk, er is a...
Hoe was het in Florida, hoe werd Magallan ontvangen en gaat Neres muiten? | Pantelic Podcast | S01E06 16.01.2019 38:51
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: hoe heeft Freek het trainingskamp in Florida beleefd, hoe werd Magallan ontvangen en wat vinden we eigenlijk van alle transfers? Daarnaast gaan we vooruitblikken...
Freek gaat mee op trainingskamp, maar gaan Lainez & Magallan ook mee?! | Pantelic Podcast | S01E05 02.01.2019 44:08
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: hoe belangrijk is de trainingskamp-vibe? Is Freek de enige die meegaat of gaan de (mogelijk)nieuwe aanwinst van Ajax, Lainez en Magallan ook mee? Waarom glijdt Do...
Debacle'tje Roda, clubwatchers van Ajax en maakt Careltje de stap? | Pantelic Podcast | S01E04 21.12.2018 36:57
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: de dra-ma-ti-sche pot tegen Roda JC, Carel Eiting, de verschillen tussen de clubwatchers van Ajax, Mike Verweij (De Telegraaf), Daniël Dwarswaard (AD) en Freek ze...
Ajax-Bayern, Ajax-Bayern en Ajax-Bayern! En een klein beetje De Graafschap! | Pantelic Podcast | S01E03 14.12.2018 32:08
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: Ajax-Bayern, Ajax-Bayern en Ajax-Bayern! En een beetje De Graafschap, waar Freek z'n hart ligt, een beetje Frenkie de Jong en een beetje Erik ten Hag! See omnystu...
Sinterklaas is een echte Ajacied en Eredivisie-spelers vinden Ajax te goed! | Pantelic Podcast | S01E02 05.12.2018 39:37
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: Sinterklaas is een Ajacied, de mooiste 5 december-wedstrijd van Ajax ooit, de #grillburgerchallenge, en ADO en PEC Zwolle! See omnystudio.com/listener for privacy...
Chaos in Athene, ADO-thuis en de transferwinter! | Pantelic Podcast | S01E01 30.11.2018 40:28
PantelicPodcast is dé podcast over Ajax! Arco Gnocchi, al 30 jaar groot fan van De Godenzonen en Freek Jansen, Ajax-watcher voor Voetbal International bespreken elke week alles wat er te bespreken valt rondom de Amsterdammers. Deze week: de pilotenbril van Pantelic, moet je deze week voor Feyenoord zijn als Ajacied, komende zondag ADO-thuis en uiteraard wat geruchten: komen Ødegaard en Doan deze w...
Similar podcasts
Replaio is not a podcast publisher; show names, artwork and audio belong to their authors and are distributed through public RSS feeds.