GODcentre Gouda

GODcentre Gouda Podcast

Religion NL ↓ 332 episodes

Een warme familiekerk in Gouda waar we Jezus centraal stellen, Hem aanbidden en elkaar ontmoeten. We bidden dat dit een plek is waar je God ontmoet en mooie momenten beleeft in Zijn aanwezigheid. Elke zondag 09:30 in Gouda en online op YouTube

Author

GODcentre Gouda

Category

Religion

Podcast website

www.jesuscentral.church

Latest episode

Jul 10, 2026

Where to listen?

Podcasts in the app Replaio Radio Coming soon

Podcasts are coming to the app soon. Install now and be the first to see a whole new take on podcasts

Get it on Google Play Install for free Android 5M+ downloads · 4.8 rating iOS soon

Episodes

GCG Podcast | Paradijselijke Zegeningen Voor Jou | Nienke Alblas 18.08.2021

GCG Podcast | Paradijselijke Zegeningen Voor Jou | Nienke Alblas by GODcentre Gouda

GCG Podcast | Hoe En Waarom Jij Bent Geschapen | Nienke Alblas 11.08.2021

GCG Podcast | Hoe En Waarom Jij Bent Geschapen | Nienke Alblas by GODcentre Gouda

GCG Podcast | Het Ontmoeten Van God - Deel II | Sifra Bekx 04.08.2021

GCG Podcast | Het Ontmoeten Van God - Deel II | Sifra Bekx by GODcentre Gouda

GCG Podcast | Het Ontmoeten Van God - Deel I | Sifra Bekx 28.07.2021

GCG Podcast | Het Ontmoeten Van God - Deel I | Sifra Bekx by GODcentre Gouda

Geloven Tussen De Bergtoppen | PS. Jeroen Dorstijn | 25 Juli 2021 27.07.2021

Geloven Tussen De Bergtoppen | PS. Jeroen Dorstijn | 25 Juli 2021 by GODcentre Gouda

Welkom Thuis | Sandy Middleton | 11 Juli 2021 27.07.2021

Welkom Thuis | Sandy Middleton | 11 Juli 2021 by GODcentre Gouda

Gods Antwoord Op Eenzaamheid | Rik Zwart | 4 Juli 2021 13.07.2021

Gods Antwoord Op Eenzaamheid | Rik Zwart | 4 Juli 2021 by GODcentre Gouda

GCG Podcast | Focus - Deel II | Ps. Jeroen Dorstijn 07.07.2021

GCG Podcast | Focus - Deel II | Ps. Jeroen Dorstijn by GODcentre Gouda

De Glorie Van God | Ps. Jeroen Dorstijn | 27 Juni 2021 01.07.2021

De Glorie Van God | Ps. Jeroen Dorstijn | 27 Juni 2021 by GODcentre Gouda

GCG Podcast | Focus - Deel I | Ps. Jeroen Dorstijn 01.07.2021

GCG Podcast | Focus - Deel I | Ps. Jeroen Dorstijn by GODcentre Gouda

De Principes Van Het Huwelijk | Ps. Jeroen Dorstijn | 20 Juni 2021 01.07.2021

Het is tijd om de principes van het huwelijk opnieuw te ontdekken en toe te gaan passen. Niet alleen als je getrouwd bent een waardevolle boodschap, maar ook onmisbaar als je nog geen partner hebt. Pastor Jeroen Dorstijn spreekt open en eerlijk over het huwelijk.

GCG Podcast | Gaven Van De Geest - Deel II | Ps. Jeroen Dorstijn 23.06.2021

GCG Podcast | Gaven Van De Geest - Deel II | Ps. Jeroen Dorstijn by GODcentre Gouda

De Reis Als Je Bestemming | Sifra Bekx | 13 Juni 2021 16.06.2021

De Reis Als Je Bestemming | Sifra Bekx | 13 Juni 2021 by GODcentre Gouda

GCG Podcast | Gaven Van De Geest - Deel I | Ps. Jeroen Dorstijn 16.06.2021

GCG Podcast | Gaven Van De Geest - Deel I | Ps. Jeroen Dorstijn by GODcentre Gouda

Vriendschap | Ps. Jeroen Dorstijn | 6 Juni 2021 16.06.2021

Vriendschap | Ps. Jeroen Dorstijn | 6 Juni 2021 by GODcentre Gouda

Toegewijd Aan Eenheid | Ps. Jeroen Dorstijn | 30 Mei 2021 02.06.2021

Onze eenheid bepaalt hoever het evangelie reikt! Ps. Jeroen Dorstijn spreekt een krachtige boodschap over het belang van eenheid.

GCG Podcast | De Vrucht Van De Geest In Jouw Leven | Ps. Jeroen Dorstijn 02.06.2021

GCG Podcast | De Vrucht Van De Geest In Jouw Leven | Ps. Jeroen Dorstijn by GODcentre Gouda

GCG Podcast | Praktisch leven met de Heilige Geest | Ps. Jeroen Dorstijn 27.05.2021

GCG Podcast | Praktisch leven met de Heilige Geest | Ps. Jeroen Dorstijn by GODcentre Gouda

Het Doel Van Pinksteren | Ps. Jeroen Dorstijn | 23 Mei 2021 27.05.2021

"Pinksteren verliest haar kracht wanneer we wel vragen om de uitstorting van de Geest, maar niet het hart hebben om te getuigen!" Ps. Jeroen vertelt over het doel van Pinksteren. Een duidelijke boodschap!

GCG Podcast | De Heilige Geest Als Onmisbaar Deel Van Jouw Leven | Ps. Jeroen Dorstijn 20.05.2021

GCG Podcast | De Heilige Geest Als Onmisbaar Deel Van Jouw Leven | Ps. Jeroen Dorstijn by GODcentre Gouda

Gaan In De Kracht Van De Geest | Tiemen Westerduin | 16 Mei 2021 20.05.2021

Tiemen Westerduin deelt over 'Gaan In De Kracht Van De Geest'. Waar vraagt God jou te gaan?

GCG Podcast | Bidden: In Gesprek Met God | Ps. Jeroen Dorstijn 13.05.2021

GCG Podcast | Bidden: In Gesprek Met God | Ps. Jeroen Dorstijn by GODcentre Gouda

Groeien In Geloof Als Een Kind | Sifra Bekx | 9 Mei 2021 13.05.2021

Sifra Bekx deelt een inspirerende boodschap waarin zij sleutels aanreikt om te groeien in geloof als een kind.

GCG Podcast | De Kracht Van Woorden | Ps. Jeroen Dorstijn 05.05.2021

GCG Podcast | De Kracht Van Woorden | Ps. Jeroen Dorstijn by GODcentre Gouda

Wat Als Het Niet Om Jou Gaat? | Ps. Jeroen Dorstijn | 2 Mei 2021 05.05.2021

In het derde deel van de serie "de principes van het Koninkrijk" spreekt pastor Jeroen Dorstijn over een verrassend thema: wat als het niet om jou gaat? We zijn zo vaak op onszelf gericht, maar in het Koninkrijk gaat het om de Koning. Luister deze boodschap en herstel je focus.

Listen to the GODcentre Gouda Podcast podcast in Replaio

Radio and podcasts in one app - free, with no sign-up. Install today and do not miss the launch

Get it on Google Play

Replaio is not a podcast publisher; show names, artwork and audio belong to their authors and are distributed through public RSS feeds.