LANOVA Ràdio de Reus
Fot-li Esports!
Espai esportiu de LANOVA Ràdio que repassa els resultats dels equips de Reus i el Baix Camp. Amb Adrià Biosca i Sandra Simón.
Author
LANOVA Ràdio de Reus
Category
Podcast website
Latest episode
Jun 8, 2026
Where to listen?
Podcasts in the app Replaio Radio Coming soonPodcasts are coming to the app soon. Install now and be the first to see a whole new take on podcasts
Episodes
Fot-li Esports! 4x25 - Entrevista a Natàlia Álvarez, capitana de l'equip femení de la Fundació Futbol Base Reus 02.05.2022 22:09
- El Reus Deportiu Virginias finalitza la temporada regular amb empat a 2 a Voltregà. Escoltem l'entrenador roig-i-negre, Jordi Garcia. - Victòria i ascens de l'equip sènior femení de la Fundació Futbol Base Reus després d'imposar-se 5 a 0 al Gimnàstic de Tarragona. Escoltem l'entrenador reusenc Marc Mestres. - Triomf del Reus Ploms Salle femení de bàsquet per 53 a 53 davant el Terrassa. Escoltem...
Fot-li Esports! 4x24 - Entrevista a Lluís Llauradó, impulsor del CF Reus de tota la vida 25.04.2022 25:34
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Fot-li Esports! 4x23 04.04.2022 11:35
“Fot-li Esports!”, el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x22 - Entrevista a Albert Rojo, Reus Imperials 29.03.2022 25:53
- El Reus Deportiu femení d’hoquei s’imposa al Bigues i Riells B i segueix segon del seu grup. - El CF Reddis fa els deures, goleja el Tortosa (5-1) en el primer partit de la segona fase i encapçala el grup d’ascens - Golejada del Mas Pellicer per 7 a 0 en el seu partit contra el Sant Pere i Sant Pau. - Victòria d’entitat del Reus Ploms Salle femení per 56 a 36 contra el Bianya Roser. - Entreviste...
Fot-li Esports! 4x21 - Entrevista a Marc Carrasco, entrenador del CF Reddis 21.03.2022 25:02
- Derrota dolorosa del Reus Deportiu Virginias per 9 a 5 a Manlleu. - Entrevistem Marc Carrasco, entrenador del CF Reddis. - El Ploms Salle masculí cau per 60 a 73 a casa contra el Sant Boi. Escoltem valoracions del segon entrenador Pere Freixes. - Victòria del Club Voleibol Reus per la via ràpida (0-3) contra el Sant Adrià.
Fot-li Esports! 4x20 - Entrevista a Jaume Bouguarout, entrenador del Reus Ploms Salle femení 14.03.2022 21:08
- Primera derrota de l’any per al Reus Deportiu Virginias contra el Noia (2-5). Escoltem les valoracions de l’entrenador roig-i-negre, Jordi Garcia. - El Reddis finalitza primer de grup després d’imposar-se per 3-1 al Roda de Barà. - La jugadora de pàdel reusenca Ariadna Sànchez, arriba a la final de la prova del World Padel Tour disputada a Reus però no aconsegueix la victòria. - Derrota en l’últ...
Fot-li Esports! 4x19 - Entrevista a Marc Jardí, guanyador del Reus Pro Pàdel Tour 07.03.2022 19:14
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x18 28.02.2022 13:01
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x17 21.02.2022 12:40
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x16 - Entrevista a Núria Caballero, or en salt d'alçada 14.02.2022 19:28
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x15 - Entrevista a Xose Leyenda, entrenador del Ploms Salle Reus 07.02.2022 20:11
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x14 31.01.2022 10:40
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x13 - Entrevista a Júlia Vernet, jugadora del CD Riudoms 31.01.2022 23:24
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x12 - Entrevista a les Insubmises Roller Derby Reus 18.01.2022 25:35
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x11 10.01.2022 12:43
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x10 21.12.2021 8:26
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x09 - Entrevista a Jordi Garcia, entrenador del Reus Deportiu Virginias 13.12.2021 24:48
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x08 - Entrevista a Xavi Castro, president de la Fundació Futbol Base Reus 29.11.2021 24:23
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x07 22.11.2021 14:26
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x06 - Entrevista a Patrícia Agudo i Raúl Navarro, del Club Patí Rock Rollers Reus 15.11.2021 23:38
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x05 08.11.2021 12:25
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x04 - Entrevista a Josep M. Cano, president del Club Voleibol Reus 25.10.2021 20:55
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x03 - Entrevista a Raúl Lucha, entrenador del CD Riudoms 18.10.2021 19:27
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 4x02 - Entrevista a Joan Carles Virgili, president dels CTT Ganxets 12.10.2021 20:55
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Fot-li Esports! 3x32 - Entrevista al regidor d'Esports, Josep Cuerba, i a Jordi Bros, director de Reus Esport i Lleure 04.10.2021 24:47
"Fot-li Esports!", el programa esportiu de LANOVA Ràdio de Reus. Amb Aleix Pérez.
Similar podcasts
Replaio is not a podcast publisher; show names, artwork and audio belong to their authors and are distributed through public RSS feeds.