FC Afkicken
DRS: De Race Show
In de nieuwe podcast ‘DRS: De Race Show’ bespreken vrienden Joost Hofman, diehard F1-fan, en Giedo van der Garde, oud F1-coureur, de Formule 1-week. Ze blikken terug op de uitblinkers en verliezers van het voorbije raceweekend, laten hun licht schijnen over het laatste nieuws en geven hun mening over de meest bizarre sociale media posts.
Where to listen?
Podcasts in the app Replaio Radio Coming soonPodcasts are coming to the app soon. Install now and be the first to see a whole new take on podcasts
Episodes
RAGGEN tussen de muren van SAUDI | DRS: De Race Show | S02E05 07.03.2024 23:00
In de nieuwe aflevering van DRS: De Race Show blikken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) vooruit op het snelste stratencircuit op de F1 kalender: de GP van Saudi Arabië. Want: kan de rest van het circuit aanhaken bij het dominerende Red Bull? Houdt Alpine zich staande na het vertrek van de drie technische topmannen? En wordt Gasly het Gassan Diamantje van de week? Dit is DRS: De Race...
Kan iemand RED BULL nog INHALEN?! | DRS: De Race Show | S02E04 05.03.2024 34:04
Er is pas één race gereden maar het seizoen lijkt nu al bepaald. Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) blikken in de nieuwe aflevering van DRS: De Race Show terug op de GP van Bahrein waar Verstappen met 20 seconden verschil over de finish verscheen, Horner hand en hand met zijn vrouw de paddock in liep en we Tsunoda weer in zijn oude vertrouwde schreeuwende vorm terug zagen. Dit is DRS...
VERSTAPPEN wordt geen WERELDKAMPIOEN?! | DRS: De Race Show | S02E03 27.02.2024 39:45
Het raceseizoen gaat ein-de-lijk weer van start en dus kijken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) vooruit naar de GP van Bahrein in de nieuwe aflevering van DRS: De Race Show. Ze bespreken de rondvliegende kogels uit Giedo’s tijd in Bahrein, de nieuwe functie van Gunther Steiner én worden er nieuwe weddenschappen afgesloten. Dit is DRS: De Race Show. See omnystudio.com/listener for pr...
Zien we HORNER bij de TESTDAGEN in BAHREIN? | DRS: De Race Show | S02E02 20.02.2024 36:24
In de tweede aflevering van seizoen 2 van DRS: De Race Show kijken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) vooruit naar de testdagen, want: Wat gebeurt daar allemaal? Waar let je als kijker op? En wie komt als beste uit de test? Dit is DRS: De Race Show See omnystudio.com/listener for privacy information.
Waarom toch zo veel CARBON in alle nieuwe liveries?! | DRS: De Race Show | S02E01 13.02.2024 40:17
In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van DRS: De Race Show blikken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) terug op de vorige aflevering, vragen zich af wie Hamilton nou echt gaat vervangen, bespreken de toekomst van Richard Verschoor en beoordelen de nieuwe liveries! Dit is DRS: De Race Show See omnystudio.com/listener for privacy information.
VERSTAPPEN als vervanging van HAMILTON naar MERCEDES? | DRS: De Race Show | Winterspecial 7 06.02.2024 37:46
In de zevende winterspecial van DRS: De Race Show bespreken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) het belangrijkste nieuws van afgelopen week. Van de aantijgingen tegen Christian Horner tot de transfer van Lewis Hamilton, er is veel gebeurd en dus veel te bespreken. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
CHIEL van KOLDENHOVEN | DRS: De Race Show | Winterspecial 6 30.01.2024 46:08
In de zesde winterspecial van DRS: De Race Show ontvangen Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) Formule 1 verslaggever Chiel van Koldenhoven. Hij vertelt over het vele reizen en de bijbehorende jetlags, de samenwerking met Giedo als analist en de voetbalpraat met Verstappen. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
RENGER van der ZANDE | DRS: De Race Show | Winterspecial 5 23.01.2024 47:59
In de vijfde winterspecial van DRS: De Race Show ontvangen Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) autocoureur Renger van der Zande. Hij vertelt over zijn ervaringen in het endurance racen, het effect van budgetten in je carrière en het samenwerken met Fransen. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
JAN LAMMERS | DRS: De Race Show | Winterspecial 4 16.01.2024 48:29
In de vierde winterspecial van DRS: De Race Show ontvangen Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) hun tweede gast: autocoureur en oud teamgenoot van Giedo: Jan Lammers. Hij blikt terug op zijn veelzijdige carrière waarin hij hoogtepunten kende, zoals het winnen van Le Mans, maar ook dieptepunten waarin hij collega’s en vrienden verloor. Verder vertelt hij over zijn leven na het racen en...
FRITS van ELDIK | DRS: De Race Show | Winterspecial 3 09.01.2024 48:02
In de derde winterspecial van DRS: De Race Show ontvangen Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) hun eerste gast: autosportfotograaf Frits van Eldik. Hij vertelt over zijn nauwe contact met de familie Verstappen, anekdotes over zijn samenwerking met Giedo en hoe hij als spion werd ingezet voor sommige teams. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
2023 RECAP | DRS: De Race Show | Winterspecial 2 26.12.2023 46:29
In de tweede winterspecial van DRS: De Race Show blikken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) terug op het raceseizoen van 2023. Van de hoogtepunten bij Red Bull tot dieptepunten bij Ferrari en van de goede voornemens van Joost tot de carrièreswitch van Giedo. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
GIEDO’S AFSCHEID | DRS: De Race Show | Winterspecial 1 19.12.2023 53:30
In de eerste winterspecial van DRS: De Race Show is er meteen groot nieuws: Giedo stopt met racen. In deze aflevering blikken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) terug op zijn carrière met zowel hoogte- als dieptepunten. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
Verstappen DOMINEERDE dit Formule 1 seizoen | DRS: De Race Show | S01E47 28.11.2023 38:16
In de zevenenveertigste aflevering van DRS: De Race Show blikken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) terug op de Grand Prix van Abu Dhabi, waar Red Bull record na record verbrak, Mercedes de strijd met Ferrari won om de tweede plek in het constructeurskampioenschap en het Formule 1 seizoen van 2023 werd afgesloten. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy info...
Hét circuit van de ‘title deciders’ | DRS: De Race Show | S01E46 24.11.2023 35:02
In de zesenveertigste aflevering van DRS: De Race Show kijken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) vooruit op de Grand Prix van Abu Dhabi, het circuit waar Verstappen in 2021 op bizarre wijze kampioen werd, Giedo bijzondere herinneringen heeft en het raceseizoen van 2023 wordt afgesloten. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
99% circus, 1% racen | DRS: De Race Show | S01E45 21.11.2023 30:39
In de vijfenveertigste aflevering van DRS: De Race Show blikken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) terug op de Grand Prix van Las Vegas, met Hunger Games-achtige taferelen, losvliegende putdeksels, toeschouwers op een roltrap en een greenroom in een Rolls Royce?! Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
VIVA LAS VEGAS! | DRS: De Race Show | S01E44 14.11.2023 34:43
In de vierenveertigste aflevering van DRS: De Race Show kijken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) vooruit op de Grand Prix van Las Vegas, waar alles draait om glitter en glamour maar ook om een nieuw, onbekend én koud circuit. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
Een losse band, mislukte formation lap en fotofinish in Brazilië! | DRS: De Race Show | S01E43 07.11.2023 39:27
In de drieënveertigste aflevering van DRS: De Race Show blikken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) terug op de Grand Prix van Brazilië, coureurs niet alleen tijdens de race maar ook in de formation lap al uitvielen, zowel banden als fans over het circuit stuiterden en we ein-de-lijk weer een Perez in vorm zagen. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy inform...
Vooruitblik op het Brazilië waar Giedo zijn F1 stoel bemachtigde! | DRS: De Race Show | S01E42 03.11.2023 21:24
In de tweeënveertigste aflevering van DRS: De Race Show kijken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) vooruit op de Grand Prix van Brazilië, het circuit waar Giedo in 2012 zijn stoel in de F1 binnen sleepte, Senna in 1991 zijn trofee niet kon optillen en Hamilton in 2008 last minute kampioen werd. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
Joost heeft de Mexicaanse griep! | DRS: De Race Show | S01E41 31.10.2023 28:47
In de eenenveertigste aflevering van DRS: De Race Show blikken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) terug op de Grand Prix van Mexico waarin ‘Perezico’ niet werd waargemaakt, Norris fantastisch reed en we vlagen zagen van de 'oude Hamilton en Ricciardo'. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
Kan Checo zich herpakken in Mexico? | DRS: De Race Show | S01E40 27.10.2023 23:07
In de veertigste aflevering van DRS: De Race Show kijken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) vooruit op de Grand Prix van Mexico, het thuiscircuit van Checo Perez waar hij zich moet bewijzen om zijn plek bij Red Bull te behouden. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
Zwetende billen voor Giedo en boegeroep voor Max | DRS: De Race Show | S01E39 25.10.2023 25:38
In de negenendertigste aflevering van DRS: De Race Show blikken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) terug op de Grand Prix van Amerika waar Verstappen weer records verbrak, Hamilton en LeClerc werden gediskwalificeerd en bij Giedo het zweet tussen de billen stond. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
Gaat Perez stoppen?! | DRS: De Race Show | S01E38 17.10.2023 36:57
In de achtendertigste aflevering van DRS: De Race Show kijken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) vooruit op de Grand Prix van Amerika waar Giedo op bezoek gaat met of zonder snor, Ricciardo zijn comeback maakt en Verstappen weer records kan verbreken. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
MAX VERSTAPPEN IS WERELDKAMPIOEN | DRS: De Race Show | S01E37 10.10.2023 40:31
In de zevenendertigste aflevering van DRS: De Race Show blikken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) terug op de Grand Prix van Qatar waar Verstappen voor de derde keer wereldkampioen werd, Piastri zich op de kaart als rookie van het jaar en menig coureur bezweek onder de hitte van Qatar. Dit is DRS: De Race Show! See omnystudio.com/listener for privacy information.
Een shoey voor Joost en een sprintrace kampioenschap voor Max? | DRS: De Race Show | S01E36 03.10.2023 38:02
In de zesendertigste aflevering van DRS: De Race Show kijken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) vooruit naar de GP van Qatar! Waar Verstappen voor de derde keer wereldkampioen kan worden tijdens de sprintrace op zaterdag, Lawson nòg een kans krijgt vanwege de afwezigheid van Ricciardo en Joost met een “shoey” de Gassan-diamantje-van-de-week challenge vereffend. Dit en veel meer in ee...
Verstappen is terug! | DRS: De Race Show | S01E35 27.09.2023 34:47
In de vijfendertigste aflevering van DRS: De Race Show blikken Giedo (ex-F1 coureur) en Joost (die-hard F1 fan) terug op de GP van Japan! Waarin Verstappen van zich af beet en liet zien wie de baas is, waar Perez misschien wel de langste pitstop ooit maakte, de spanning op het circuit opliep tussen Hamilton en Russel en hoe heeft het Gassan-diamantje-van-de-week het gedaan? Dit en veel meer in een...
Similar podcasts
Replaio is not a podcast publisher; show names, artwork and audio belong to their authors and are distributed through public RSS feeds.