Prof. Dr. Ömer Bender

Prof. Dr. Ömer Bender

Health TR ↓ 87 Folgen

Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Ömer Bender'in güncel bilgileri anlattığı podcast kanalıdır. Ayrıntılı Bilgi; https://www.dromerbender.com/

Besuch unbedingt die Website des Podcasts und unterstütze die Macher: www.dromerbender.com

Autor

Prof. Dr. Ömer Bender

Kategorie

Health

Podcast-Website

www.dromerbender.com

Neueste Folge

3. Apr 2024

Wo hören?

Podcasts in der App Replaio Radio Bald verfügbar

Podcasts kommen bald in die App. Installiere sie jetzt und erlebe als Erster einen ganz neuen Blick auf Podcasts

Bei Google Play herunterladen Kostenlos installieren Android fast 10 Mio. Downloads · Bewertung 4,8 iOS bald

Folgen

Tüm Kadınlar Adına Angelina Jolie’ Ye Teşekkürler | Prof. Dr. Ömer Bender 14.06.2023

Detaylı bilgi için; https://www.dromerbender.com/tum-kadinlar-adina-angelina-jolie-ye-tesekkurler

Meme Kanseri Risk Faktörleri Nelerdir? | Prof. Dr. Ömer Bender 14.06.2023

Detaylı bilgi için; https://www.dromerbender.com/meme-kanseri-risk-faktorleri-nelerdir

Kadınlarda Meme Başı Akıntısı | Prof. Dr. Ömer Bender 24.05.2023

Prof. Dr. Ömer Bender, Kadınlarda Meme Başı Akıntısı hakkında bilgi veriyor. Detaylar; https://www.dromerbender.com/kadinlarda-meme-basi-akintisi

Meme Başından Sıvı Gelmesi Ne Zaman Tehlikelidir? | Prof. Dr. Ömer Bender 24.05.2023

Prof. Dr. Ömer Bender, Meme Başından Sıvı Gelmesi hakkında bilgi veriyor. Detaylar; https://www.dromerbender.com/meme-basindan-sivi-gelmesi-ne-zaman-tehlikelidir

Erkeklerde Meme Başı Akıntısı | Prof. Dr. Ömer Bender 26.04.2023

Prof. Dr. Ömer Bender, Erkeklerde Meme Başı Akıntısı hakkında bilgi veriyor. Detaylar; https://www.dromerbender.com/erkeklerde-meme-basi-akintisi

İntraduktal Papillom Tanı Yöntemleri | Prof. Dr. Ömer Bender 26.04.2023

Prof. Dr. Ömer Bender, İntraduktal Papillom Tanı Yöntemleri hakkında bilgi veriyor. Detaylar; https://www.dromerbender.com/intraduktal-papillom-tani-yontemleri

Meme Kanseri Risk Faktörleri Nelerdir? | Prof. Dr. Ömer Bender 21.03.2023

Prof. Dr. Ömer Bender Meme Kanseri Risk Faktörleri ile ilgili bilgi veriyor.  Detaylı bilgi için; https://www.dromerbender.com/meme-kanseri-risk-faktorleri-nelerdir

Meme Kanserinin Erken ve Geç Dönem Belirtileri | Prof. Dr. Ömer Bender 21.03.2023

Prof. Dr. Ömer Bender Meme Kanserinin Erken ve Geç Dönem Belirtileri ile ilgili bilgi veriyor.  Detaylı bilgi için; https://www.dromerbender.com/meme-kanserinin-erken-ve-gec-donem-belirtileri

Safra Kesesi Kanseri | Prof. Dr. Ömer Bender 23.02.2023

Prof. Dr. Ömer Bender Safra Kesesi Kanseri ile ilgili bilgi veriyor.  Detaylı bilgi için; https://www.dromerbender.com/safra-kesesi-kanseri

Guatr Ne Zaman Ameliyat Edilir? | Prof. Dr. Ömer Bender 23.02.2023

Prof. Dr. Ömer Bender "Guatr Ne Zaman Ameliyat Edilir?" sorusunu yanıtlıyor. Detaylı bilgi için; https://www.dromerbender.com/guatr-ne-zaman-ameliyat-edilir

Ailesel, Kalıtsal Meme Kanseri l Prof. Dr. Ömer Bender 18.01.2023

Prof. Dr. Ömer Bender Ailesel, Kalıtsal Meme Kanseri hakkında bilgiler. Detay; https://www.dromerbender.com/ailesel-kalitsal-meme-kanseri

Meme Kanseri Yayılması l Prof. Dr. Ömer Bender 18.01.2023

Prof. Dr. Ömer Bender Meme Kanseri Yayılması hakkında bilgiler. Detay ; https://www.dromerbender.com/meme-kanseri-yayilmasi

Kalıtsal Meme Kanseri Nedir? l Prof. Dr. Ömer Bender 28.12.2022

Prof. Dr. Ömer Bender Kalıtsal Meme Kanseri Nedir hakkında bilgiler. Detay ; https://www.dromerbender.com/kalitsal-meme-kanseri-nedir

Tiroid Kanseri Ameliyatı l Prof. Dr. Ömer Bender 28.12.2022

Prof. Dr. Ömer Bender Tiroid Kanseri Ameliyatı hakkında bilgiler. Detay ; https://www.dromerbender.com/tiroid-kanseri-ameliyati

Tiroid Kanseri Tipleri l Prof. Dr. Ömer Bender 13.12.2022

Prof. Dr. Ömer Bender Tiroid Kanseri Tipleri hakkında bilgiler. Detay : https://www.dromerbender.com/tiroid-kanseri-tipleri1

Tiroid Nodülleri Ne Zaman Ameliyat Edilir? l Prof. Dr. Ömer Bender 13.12.2022

Prof. Dr. Ömer Bender Tiroid Nodülleri Ne Zaman Ameliyat Edilir hakkında bilgiler. Detay : https://www.dromerbender.com/tiroid-nodulleri-ne-zaman-ameliyat-edilir

Mastektomi l Prof. Dr. Ömer Bender 29.11.2022

Prof. Dr. Ömer Bender Mastektomi hakkında bilgiler. Detay : https://www.dromerbender.com/mastektomi

Yorgun Gelin Hastalığı | Prof. Dr. Ömer Bender 29.11.2022

Prof. Dr. Ömer Bender Yorgun Gelin Hastalığı hakkında bilgiler. Detay : https://www.dromerbender.com/yorgun-gelin-hastaligi

Ailede Meme Kanseri Öyküsü Bulunan Kişiler Nelere Dikkat Etmelidir? | Prof. Dr. Ömer Bender 17.10.2022

Prof. Dr. Ömer Bender ailede meme kanseri öyküsü bulunan kişiler nelere dikkat etmelidir hakkında konuşuyor. Detaylı bilgi için : https://www.dromerbender.com/ailede-meme-kanseri-oykusu-bulunan-kisiler-nelere-dikkat-etmelidir-prof-dr-omer-bender

Meme Kanserinde Genetik Miras Nedir? l Prof. Dr. Ömer Bender 16.10.2022

Prof. Dr. Ömer Bender  meme kanserinde genetik miras nedir hakkında konuşuyor. detaylar için : https://www.dromerbender.com/meme-kanserinde-genetik-aktarim

Duktoskopi Nedir l Prof. Dr. Ömer Bender 16.10.2022

Prof. Dr. Ömer Bender duktoskopi nedir hakkında konuşuyor. Detaylar için : https://www.dromerbender.com/duktoskopi-nedir

Onkoplastik meme cerrahisi ne demektir? | Prof. Dr. Ömer Bender 15.09.2022

Prof. Dr. Ömer Bender, Onkoplastik meme cerrahisi hakkında bilgi veriyor. Detaylar; https://www.dromerbender.com/onkoplastik-meme-cerrahisi-ne-demektir-prof-dr-omer-bender

Meme başı ve cilt koruyucu mastektomi ne demektir? | Prof. Dr. Ömer Bender 15.09.2022

Prof. Dr. Ömer Bender, Meme başı ve cilt koruyucu mastektomi hakkında bilgi veriyor. Detaylar; https://www.dromerbender.com/meme-basi-ve-cilt-koruyucu-mastektomi-ne-demektir-prof-dr-omer-bender

Meme kanserinde uygulanan meme koruyucu cerrahi ne demektir? | Prof. Dr. Ömer Bender 15.09.2022

Prof. Dr. Ömer Bender, Meme kanserinde uygulanan meme koruyucu cerrahi hakkında bilgi veriyor. Detaylar; https://www.dromerbender.com/meme-kanserinde-uygulanan-meme-koruyucu-cerrahi-ne-demektir-prof-dr-omer-bender

Meme Kanserinde Tarama Testleri Kaç Yaşından İtibaren Başlanmalıdır? | Prof. Dr. Ömer Bender 11.08.2022

Prof. Dr. Ömer Bender, Meme Kanseri hakkında bilgi veriyor. Detaylar; https://www.dromerbender.com/meme-kanserinde-tarama-testleri-kac-yasindan-itibaren-baslanmalidir-prof-dr-omer-bender

Höre den Podcast Prof. Dr. Ömer Bender in Replaio

Radio und Podcasts in einer App - kostenlos und ohne Anmeldung. Installiere sie noch heute und verpasse den Start nicht

Bei Google Play herunterladen

Replaio ist kein Herausgeber von Podcasts; die Namen der Sendungen, Cover und Audioinhalte gehören ihren Autoren und werden über öffentliche RSS-Feeds verbreitet