Cadena SER

Moguts pel Barça

Sports ES ↓ 50 Folgen

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Santi Ovalle

Besuch unbedingt die Website des Podcasts und unterstütze die Macher: cadenaser.com

Autor

Cadena SER

Kategorie

Sports

Podcast-Website

cadenaser.com

Neueste Folge

16. Aug 2025

Wo hören?

Podcasts in der App Replaio Radio Bald verfügbar

Podcasts kommen bald in die App. Installiere sie jetzt und erlebe als Erster einen ganz neuen Blick auf Podcasts

Bei Google Play herunterladen Kostenlos installieren Android fast 10 Mio. Downloads · Bewertung 4,8 iOS bald

Folgen

Moguts per la Lliga. 36a Jornada de Lliga: Madrid - Mallorca, 22:30-23:30h - 14/05/2025 14.05.2025

Vivim l'emoció dels partits de la Lliga. Amb Joan Tejedor (Tramo de 22:30 a 23:30)

Moguts per la Lliga. 36a Jornada de Lliga: Madrid - Mallorca, 21:30-22:30h - 14/05/2025 14.05.2025

Vivim l'emoció dels partits de la Lliga. Amb Joan Tejedor (Tramo de 21:30 a 22:30)

Moguts per la Lliga. 36a Jornada de Lliga: Madrid - Mallorca, 20:30-21:30h - 14/05/2025 14.05.2025

Vivim l'emoció dels partits de la Lliga. Amb Joan Tejedor (Tramo de 20:30 a 21:30)

Moguts pel Barça. 35a Jornada de Lliga: Barça - Madrid, 19-19:30h - 11/05/2025 11.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 19:00 a 19:30)

Moguts pel Barça. 35a Jornada de Lliga: Barça - Madrid, 18-19h - 11/05/2025 11.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 18:00 a 19:00)

FC Barcelona 4 - 3 Real Madrid: La Lliga i el Clàssic són blaugranes! 11.05.2025

Recupera la narració del final de la victòria del Barça davant el Madrid al Clàssic (4-3) a 'Moguts pel Barça' de SER Catalunya.

Moguts pel Barça. 35a Jornada de Lliga: Barça - Madrid, 17-18h - 11/05/2025 11.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 17:00 a 18:00)

Moguts pel Barça. 35a Jornada de Lliga: Barça - Madrid, 16-17h - 11/05/2025 11.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 16:00 a 17:00)

Moguts pel Barça. 35a Jornada de Lliga: Barça - Madrid, 15-16h - 11/05/2025 11.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 15:00 a 16:00)

Inter de Milan 4 - 3 FC Barcelona (7-6): Tot l'esforç no ha estat suficient per arribar a la final de la Champions 06.05.2025

Recupera la narració del final de la derrota del Barça contra l'Inter (4-3) a la tornada de les semifinals de la Champions de Joan Tejedor a 'Moguts pel Barça'

Moguts pel Barça. Tornada Semifinal Champions: Inter - Barça, 23-23:59h - 06/05/2025 06.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 23:00 a 23:59)

Moguts pel Barça. Tornada Semifinal Champions: Inter - Barça, 22-23h - 06/05/2025 06.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 22:00 a 23:00)

Moguts pel Barça. Tornada Semifinal Champions: Inter - Barça, 21-22h - 06/05/2025 06.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 21:00 a 22:00)

Moguts pel Barça. Tornada Semifinal Champions: Inter - Barça, 20-21h - 06/05/2025 06.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 20:00 a 21:00)

Moguts pel Girona. 34a Jornada de Lliga: Girona - Mallorca, 23-23:30h - 05/05/2025 05.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Girona. Amb Núria Vilamala (Tramo de 23:00 a 23:30)

Moguts pel Girona. 34a Jornada de Lliga: Girona - Mallorca, 22-23h - 05/05/2025 05.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Girona. Amb Núria Vilamala (Tramo de 22:00 a 23:00)

Moguts pel Girona. 34a Jornada de Lliga: Girona - Mallorca, 21-22h - 05/05/2025 05.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Girona. Amb Núria Vilamala (Tramo de 21:00 a 22:00)

Moguts pel Barça. 34a Jornada de Lliga: Valladolid - Barça , 23-23:59h - 03/05/2025 03.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 23:00 a 23:59)

Real Valladolid 1 - 2 FC Barcelona: Raphinha i Fermín asseguren tres punts vitals per la Lliga! 03.05.2025

Recupera la narració de Joan Tejedor del final de la victòria del Barça contra el Valladolid (1-2) a 'Moguts pel Barça'.

Moguts pel Barça. 34a Jornada de Lliga: Valladolid - Barça , 22-23h - 03/05/2025 03.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 22:00 a 23:00)

Moguts pel Barça. 34a Jornada de Lliga: Valladolid - Barça , 21-22h - 03/05/2025 03.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 21:00 a 22:00)

Moguts pel Barça. 34a Jornada de Lliga: Valladolid - Barça , 20-21h - 03/05/2025 03.05.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 20:00 a 21:00)

Moguts pel Barça. Anada Semifinal de la Champions: Barça - Inter, 23-23:59h - 30/04/2025 30.04.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 23:00 a 23:59)

FC Barcelona 3 - 3 Inter de Milà: El bitllet per la final es decidirà a la tornada! 30.04.2025

Recupera la narració del final del FC Barcelona 3 - 3 Inter de Milà a 'Moguts pel Barça'

Moguts pel Barça. Anada Semifinal de la Champions: Barça - Inter, 22-23h - 30/04/2025 30.04.2025

Vivim l'emoció dels partits del Barça. Amb Joan Tejedor (Tramo de 22:00 a 23:00)

Höre den Podcast Moguts pel Barça in Replaio

Radio und Podcasts in einer App - kostenlos und ohne Anmeldung. Installiere sie noch heute und verpasse den Start nicht

Bei Google Play herunterladen

Replaio ist kein Herausgeber von Podcasts; die Namen der Sendungen, Cover und Audioinhalte gehören ihren Autoren und werden über öffentliche RSS-Feeds verbreitet