Подкаст Галицько-Галицький

Галицько-Галицький подкаст

Leisure UK ↓ 123 Folgen

Життя крізь призму балачок

Besuch unbedingt die Website des Podcasts und unterstütze die Macher: podcasters.spotify.com

Autor

Подкаст Галицько-Галицький

Kategorie

Leisure

Podcast-Website

podcasters.spotify.com

Neueste Folge

10. Jun 2026

Wo hören?

Podcasts in der App Replaio Radio Bald verfügbar

Podcasts kommen bald in die App. Installiere sie jetzt und erlebe als Erster einen ganz neuen Blick auf Podcasts

Bei Google Play herunterladen Kostenlos installieren Android fast 10 Mio. Downloads · Bewertung 4,8 iOS bald

Folgen

Грамоти, премії та пригоди в поїзді | Галицько-Галицький подкаст №33/97 21.05.2025

Задонатити на армію:Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAzКонверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnbPayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст)Задонатити на розвиток каналу одноразово:Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками:Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.bu...

Панібратство, флірт та інше | Галицько-Галицький подкаст № №32/96 ч2 21.05.2025

Задонатити на армію:Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAzКонверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnbPayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст)Задонатити на розвиток каналу одноразово:Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками:Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.bu...

Халтура, сусід батьків і сон про Сирського | Галицько-Галицький подкаст №31/95 22.10.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Конверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnb PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://...

Краса, алкоголізм та серце України | Галицько-Галицький подкаст №30/94 18.10.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Конверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnb PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://...

Скандал на олімпіаді, криза контенту і празники | Галицько-Галицький подкаст №29/93 15.10.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Конверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnb PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://...

Прикрий дід, Жовква і вісник апокаліпсису | Галицько-Галицький подкаст №28/92 12.10.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Конверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnb PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://...

Вбивство Фаріон, дивовижна пісня і сон про армію | Галицько-Галицький подкаст №27/91 08.10.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Конверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnb PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://...

Чужі краї, очікування допомоги і невимовна спека | Галицько-Галицький подкаст № 26/90 07.10.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Конверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnb PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://...

Роман Кравець: давайте без інсайдів | Галицько-Галицький подкаст № 25/89 04.10.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Конверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnb PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://...

Найкоротший випуск в історії | Галицько-Галицький подкаст №24/88 30.09.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Конверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnb PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://...

Спортивний випуск, апсалька і чоловічі поцілунки | Галицько-Галицький подкаст №23/87 30.09.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Конверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnb PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://...

Сімейне щастя, безсонна ніч і одна пригода | Галицько-Галицький подкаст №22/86 30.09.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Конверт ПриватБанку — https://www.privat24.ua/send/d0qnb PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://...

Вуйки, діди і нагота | Галицько-Галицький подкаст № 21/85 25.08.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.buymeacoffee.co...

20 днів у Маріуполі, стадіонні концерти і гроза Стометрівки | Галицько-Галицький подкаст №20/84 25.08.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.buymeacoffee.co...

Бій Усика, новий альбом Карни і криза контенту | Галицько-Галицький подкаст №19/83 25.08.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.buymeacoffee.co...

Страх відкривання, місто неможливої зустрічі та слова співчуття | Галицько-Галицький подкаст № 18/82 25.08.2024

Задонатити на армію: Збір на мавік для односельця з 10 ОГШБ: На Mavic: https://send.monobank.ua/jar/AMaq5E4nsN Постійно діюча монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка к...

Нарешті разом: Нашебачення, боротьба з дідом і багато співів | Галицько-Галицький подкаст №17/81 25.08.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.buymeacoffee.co...

Розтоптана розкіш, випрошені 5 грн і барбершопи | Галицько-Галицький подкаст № 16/80 25.08.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.buymeacoffee.co...

Друга річниця подкасту, "Дюни" і зневіра Ромка в багатстві| Галицько-Галицький подкаст № 15/79 08.06.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.buymeacoffee.co...

Афера на пенсії, скандальний сон Ромка і казино | Галицько-Галицький подкаст № 14/78 21.05.2024

Карпатами + https://www.youtube.com/@KarpatamyUaJournal Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon...

Інсайди з Мінцифри, зникнення Ромкового авта і зміни Києва | Галицько-Галицький подкаст №13/77 15.05.2024

Гостя випуску: Христина Чубрей: https://instagram.com/chubbrave Онлі фанк: https://instagram.com/onlifunk Коза маланка: https://instagram.com/koza.malanka Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка —...

Гаражі, успіх і суто франківський скандал | Галицько-Галицький подкаст №12/76 07.05.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.buymeacoffee.co...

Іван Бліндар, "Побєда" і Берлін | Галицько-Галицький подкаст №11/75 27.04.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.buymeacoffee.co...

Найліпшіший сон Ромка, встид Франківська і сімейний колектив | Галицько-Галицький подкаст №10/74 10.04.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.buymeacoffee.co...

Ти (Романтика), ентузіасти ШІ та екшн на цукровому заводі | Галицько-Галицький подкаст № 9/73 05.04.2024

Задонатити на армію: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/4Xt2VjYfAz Картка ПриватБанку — 5168745103161870 PayPal -- halyckyipodcast@gmail.com (коментарем вкажи на військо чи на подкаст) Задонатити на розвиток каналу одноразово: Монобанка — https://send.monobank.ua/jar/pTUWqZF3t Підтримка каналу за підписками: Patreon: https://www.patreon.com/hehepe Buy Me a Coffee: https://www.buymeacoffee.co...

Höre den Podcast Галицько-Галицький подкаст in Replaio

Radio und Podcasts in einer App - kostenlos und ohne Anmeldung. Installiere sie noch heute und verpasse den Start nicht

Bei Google Play herunterladen

Replaio ist kein Herausgeber von Podcasts; die Namen der Sendungen, Cover und Audioinhalte gehören ihren Autoren und werden über öffentliche RSS-Feeds verbreitet