PromoDJ
Trim Silence
Electronic musician from Russia since 2003
Určitě navštivte web podcastu a podpořte jeho tvůrce: promodj.com
Kde poslouchat?
Podcasty v aplikaci Replaio Radio Už brzyPodcasty míří do aplikace už brzy. Nainstaluj si ji teď a jako první uvidíš úplně nový pohled na podcasty
Epizody
Brazzaville - The Clouds in Camarillo (Trim Silence 1967 Instrumental) 14.07.2024 4:11
…
Brazzaville - The Clouds in Camarillo (Trim Silence 1967 Remix) 14.07.2024 4:11
…
Brazzaville - The Clouds in Camarillo (Trim Silence 1967 Edit) 14.07.2024 3:49
…
Trim Silence - Going Home (Remastered) 10.04.2024 4:13
Remastered 2024
The Prodigy - Mindfields (Trim Silence Mix) 24.02.2024 3:34
Previously Unreleased Whitelabel
Trim Silence - Good Ones (Magic Head Radio Instrumental) 13.02.2024 3:41
…
Trim Silence - Good Ones (Magic Head Radio Mix) 13.02.2024 3:41
…
Trim Silence - The Last Hero of Ankara (Single Instrumental) 10.02.2024 3:47
…
Trim Silence - The Last Hero of Ankara (Single Mix) 10.02.2024 3:47
…
The Prodigy - Serial Thrilla (Trim Silence's House Killer Instrumental) 05.01.2024 3:35
Whitelabel
The Prodigy - Serial Thrilla (Trim Silence's House Killer Mix) 05.01.2024 3:36
Whitelabel
Trim Silence - Space Debris 16.10.2023 4:10
…
Trim Silence - Rainy Daily 16.10.2023 3:21
All Day
Trim Silence - 1993 01.05.2023 3:00
Let's Celebrate 1993's 30th Anniversary (Отпразднуем 30-летие 1993 года) :)
The Prodigy - Light up the Sky (Trim Silence '23 Reamp) (Whitelabel) 19.03.2023 3:08
10 000 Degrees
CD3-06. Trim Silence - Walking On Thin Air (Longform Version) (Remastered) 14.03.2023 9:32
…
CD3-05. Trim Silence - Without A Soul (Alpha Kawu Remix) 14.03.2023 8:33
…
CD3-04. Trim Silence - The Space Between Us (Remastered) 14.03.2023 4:56
…
CD3-03. Trim Silence - Fox (Remastered) 14.03.2023 5:25
…
CD3-02. Trim Silence - Cherrymoon (Original Version) (Remastered) 14.03.2023 5:09
…
CD3-01. Trim Silence - Vostok 5 (Original Version) (Remastered) 14.03.2023 2:03
…
CD2-06. Trim Silence - Taibola (Instrumental) (Remastered) 14.03.2023 4:34
…
CD2-05. Trim Silence - Vostok 5 (Instrumental) (Remastered) 14.03.2023 5:18
…
CD2-04. Trim Silence - Walking On Thin Air (Instrumental) (Remastered) 14.03.2023 5:12
…
CD2-03. Trim Silence - Cherrymoon (Instrumental) (Remastered) 14.03.2023 4:53
…
Podobné podcasty
Replaio není vydavatelem podcastů; názvy pořadů, obálky a audio patří jejich autorům a šíří se přes veřejné RSS kanály